KATALOG

FIRMY

Ceny servisu na vyžádání. Záruka na pozáruční opravu 6 měsíců

 

Záruční i pozáruční servis je zajišťován týmem kvalifikovaných servisních techniků s přímou návazností na výrobce (autorizace servisu, školení techniků, technická dokumentace, originální náhradní díly, podpora specialistů). Námi dodávané špičkové přístroje od renomovaných výrobců, se kterými máme dlouhodobé vztahy, nám umožňují zajistit kvalitní a rychlý servis z našich servisních center v Praze a Brně.

Náš servis má živnostenské oprávnění pro instalace a opravy elektrických, elektronických a zdravotnických přístrojů, dále pak Osvědčení o registraci u Českého metrologického institutu pro měření v oboru vážení, teploty, vlhkosti, otáček, proudění vzduchu, optické hustoty, v neposlední řadě pak naše společnost zavedla a udržuje systém managementu kvality splňující požadavky ČSN EN ISO 9001: 2016, což jsou nezbytné požadavky pro kvalifikované instalace, opravy a validace uvedených zařízení.
 
V rámci komplexních servisních služeb a ulehčení péče uživatele o zařízení nabízíme servisní smlouvy, na základě kterých veškerou péči o váš přístroj přebírá naše servisní oddělení a podle dohody provádí pravidelnou údržbu, validace atd. a vy se nemusíte už o nic starat. Můžeme pochopitelně provést i jednorázovou prohlídku a validaci na základě vaší objednávky.   

Od vás potřebujeme vyplněný a podepsaný dekontaminační protokol, který můžete zaslat e-mail na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo předat přímo servisnímu technikovi. Dekontaminace, potvrzená Dekontaminačním protokolem, je důležitá kvůli bezpečnosti servisního technika, pracujícího na vašem zařízení. Dekontaminační protokol si můžete stáhnout na našich webových stránkách www.schoeller.cz v záložce servis.