Vážení zákazníci, vítáme vás na našich stránkách!

Schoeller Instruments nabízí široký sortiment laboratorních přístrojů a pomůcek, především pro použití v oblasti lékařských a přírodních věd a v laboratořích průmyslových podniků.

Naším cílem je, abyste byli spokojeni a aby váš přístroj fungoval bez problémů po co nejdelší dobu. Proto se snažíme dodávat pouze KVALITNÍ PŘÍSTROJE a zajistit KVALITNÍ SERVIS.

V rámci co nejlepší péče o váš přístroj vám nabízíme servisní smlouvy, kdy veškerou péči o váš přístroj přebírá naše servisní oddělení a podle dohody provádí pravidelnou údržbu, validace atd. a vy se nemusíte už o nic starat. Můžeme pochopitelně provést i jednorázovou prohlídku a validaci na základě vaší objednávky.

Snažíme se, aby naše ceny byly co nejnižší, ale ne za každou cenu – tedy ne za cenu špatné kvality či nedostatečného servisního zajištění. Je jistě pochopitelné, že kvalitní přístroj s kvalitním servisním zajištěním nebude asi tím zcela nejlevnějším, který se na trhu vyskytuje – jak to ostatně všichni dobře známe třeba z oblasti spotřební elektroniky apod.

Schoeller Pharma Praha vám nabízí již 25 let široký sortiment spotřebích materiálů a pomůcek z různých plastů, především pro použití v oblasti lékařských a přírodních věd, IVF, molekulární biologii, výrobě biologicky aktivních látek atd..

Naším cílem je, abyste byli spokojeni a nemuseli při každé změně šarže znovu optimalizovat váš pracovní postup. Proto se snažíme dodávat pouze KVALITNÍ výrobky s maximální homogenitou výrobků uvnitř šarže i mezi šaržemi a s náročnou výstupní kontrolou – které pochopitelně nejsou ty nejlevnější.

Doufáme, že těch 25 let, co působíme na českém trhu, vás o výhodách naší filosofie prodeje už přesvědčilo.

Těšíme se na další spolupráci s vámi!

Tým Schoeller

 

Vídeňská Schoeller

Vídeňská Schoeller